Example Ad #1 (only visible for logged-in visitors)

کارگاه پلیمر
تولید انواع لوله و اتصالات پلیمری مطابق با استانداردهای روز دنیا توسط دستگاههای پیشرفته اکستردر extruder و تزریق injection در ظرفیت های مختلف در این کارگاه صورت می پذیرد.

polimer-kargah

کارگاه های برنج
سالن فورج: استفاده از پرس های فورج در سایزهای مختلف ، این امکان را فراهم کرده است که سازمان توان تولید محصولات برنجی در سایزهای متنوع و تیراژه بالا در اختیار داشته باشد .

سالن ماشین کاری: شیرآلات برنجی و برنزی تولید شده، در واحد ماشین کاری بوسیله ماشین های مخصوص و cnc با دقت های بسیار بالا ماشین کاری شده و تست های کاملی را در زمینه های عملکردی طی می نمایند .

Example Ad #2 (only visible for logged-in visitors)

kargah-berenj

شیرآلات برنجی

 

کارگاه ریخته گری برنز و چدن

کارگاه ریخته گری برنز :
بهره مندی از تجهیزات و امکانات مناسب ، به همراه نیروی متخصص و کارآمد سبب شده است که طلایه به عنوان یکی از معدود تولیدکنندگان شیرآلات استاندارد برنزی در کشور شناخته شده شود .

شیرآلات برنزی با دو مکانیزم ball valve وplug valve متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید می گردند.

کارگاه ریخته گری چدن :
تولید انواع دریچه های منهول و آبرو مطابق با استاندارد EN124 در گریدهایGG25 (چدن خاکستری) و GGG40 (چدن داکتیل) توسط کوره های القایی و نظارت کامل واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه در کلیه مراحل ذوب ریزی و عیارسازی توسط دستگاه های کوانتومتری و متالوگرافی، شرایطی را به وجود آورده است که شرکت طلایه در زمره معتبرترین تولیدکنندگان کیفی محصولات چدنی در حوزه آب و فاضلاب قرار گیرد .

rikhtegari

دریچه منهول
کارگاه بتن
استفاده از دانش مقاومت مصالح به همراه ابزار آلات مناسب مانند ویبراتور، میکسر و خط پخت و فراوری بتن شرایط بسیار مناسبی را جهت تولید دریچه های ترکیبی بتن– چدن استاندارد جهت مصارف خاص که نیاز به مقاومت بالا را داراست، فراهم نموده است .

دریچه بتنی

کارگاه قالب سازی و ابزارسازی
تجربیات ارزشمند متخصصین واحدهای مهندسی و قالب سازی و بهره گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته، به عنوان یکی از مهم ترین نقاط قوت شرکت طلایه شناخته می شود و این قابلیت را ایجاد کرده است که طراحی و ساخت کلیه قالب های فورج، ریخته گری، تزریق پلاستیک و… در داخل مجموعه صورت پذیرد.

ghaleb-sazi

talayeh.ind80@gmail.com
https://www.instagram.com/talayehind122
t.me.tic-ind