بازدید مدیران آبفای مشهد و آب منطقه ای خراسان رضوی:

در روز پنج شنبه مورخ ۹۵/۰۲/۰۹ مجتمع صنعتی طلایه پذیرای مدیرعامل آب منطقه ای خراسان رضوی آقای محمد حسین جعفری و آقای علیرضا طباطبایی مدیرعامل آبفای مشهد به همراه تعدادی از همراهان بود.
در این بازدید آقای مهندس رحمانی و آقای مهندس موسوی به همراه تعدادی از مهندسین و کارشناسان طلایه ضمن خوش آمد گویی به بازدیدکنندگان در جلسه ای یکساعته به معرفی شرکت و محصولات پرداخته و در ادامه جهت بازدید از واحد های مختلف کارخانه از آنان دعوت به عمل آوردند.
بازدید از واحدهای طراحی- مهندسی، واحد برنامه ریزی، واحدهای تولیدی (فورج، ماشینکاری، CNC، ریخته گری) و نیز آزمایشگاه طلایه (مواد ومکانیک) و نمایشگاه محصولات طلایه صورت پذیرفت در طی بازدید توضیحات لازم در خصوص پیشرفت های حاصله و محصولات جدید انجام گرفت که مورد توجه و تحسین بازدیدکنندگان قرار گرفت.
در این بازدید و بازدید متعاقب آن که در تاریخ ۹۵/۰۲/۱۱ توسط مدیران میانی و کارشناسان آبفای مشهد انجام شد بررسی و ارزیابی های لازم جهت افزایش تعاملات آبفای مشهد با شرکت طلایه صورت پذیرفت.

روابط عمومی مجتمع صنعتی طلایه

جهت مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر، ابتدا برروی عکس کلیک نموده تا برروی صفحه باز شود، سپس از گوشه سمت راست بالا آیکون ضربدر را انتخاب نمائید.