Example Ad #1 (only visible for logged-in visitors)

دریافت تندیس بلورین و نشان زرین از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب تهران:

دوازدهمین نمایشگاه صنعت آب از چهارم مهرماه با حضور بیش از ۲۵۹ شرکت داخلی و ۱۴۰ شرکت خارجی از ۲۵ کشور جهان از جمله آلمان، ایتالیا، فرانسه، انگلیس، آمریکا، کانادا و چین به مدت ۴ روز شروع به‌کار کرد.
مجتمع صنعتی طلایه نیز طبق روال هرساله خود در این نمایشگاه شرکت و محصولات و نوآوری های جدید خود را در معرض بازدید کارشناسان و متخصصان این حوزه قرار داد.
در افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور وزیر محترم نیرو آقای مهندس چیت چیان برگزار گردید، غرفه طلایه مورد بازدید ایشان و همراهان قرار گرفت، همچنین در این مدت جناب آقای میدانی معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو، آقای دائمی معاون وزیر در امور برنامه ریزی و امور اقتصادی، آقای انصاری معاون حقوقی و پارلمانی رئیس‌جمهور، آقای پرورش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران و تعداد زیادی از مدیران عامل شرکت های آبفای سطح کشور به همراه کارشناسان از غرفه طلایه بازدید نمودند.
در طی این بازدیدها صحبت هایی اساسی پیرامون موضوع شیوه برگزاری مناقصات و برخی نقایص آن،کیفیت انشعابات و … با جناب وزیر و بازدیدکنندگان صورت گرفت.
در پایان براساس بررسی های میدانی و ارزیابی سوابق و مستندات ارائه شده و انطباق آن‌ها با معیارهای ۱۳ گانه از میان ۳۷۱ شرکت حاضر در نمایشگاه، ۲۷ شرکت داخلی و نیز ۳ شرکت خارجی واجد دریافت لوح تقدیر و ۸ شرکت را واجد دریافت نشان زرین معرفی نمودند که در این میان مجتمع صنعتی طلایه به عنوان شرکت پیشکسوت با توجه به حضور چندین ساله در نمایشگاه های صنعت آب و دریافت عنوان شرکت برتر از هشت دوره برگزاری این نمایشگاه، مفتخر به دریافت “تندیس بلورین و گواهینامه نشان زرین” گردید.
دریافت این عنوان ارزنده که نشان از سال ها تلاش و خدمت طلایه به صنعت آب و فاضلاب کشور می باشد بر همه ی همکاران، مدیران و همراهان همیشگی طلایه تبریک و خجسته باد.

روابط عمومی مجتمع صنعتی طلایه

Example Ad #2 (only visible for logged-in visitors)

جهت مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر، ابتدا برروی عکس کلیک نموده تا برروی صفحه باز شود، سپس از گوشه سمت راست بالا آیکون ضربدر را انتخاب نمائید.

talayeh.ind80@gmail.com
https://www.instagram.com/talayehind122
t.me.tic-ind