دریافت گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کننده:

به مناسبت گرامیداشت روز ملی حمایت از حقوق مصرف کننده، در روز نهم اسفندماه، همایشی در این خصوص با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت، حجت الاسلام ابوترابی فرد نایب رییس مجلس شورای اسلامی، سید محمود نوابی رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تعدادی از تولید کنندگان و مدیران برندهای برتر و حامی حقوق مصرف کنندگان در مرکز همایش های بین المللی صداوسیمای تهران برگزار گردید.
در این همایش مجتمع صنعتی طلایه براساس ارزیابی های دقیق هیات داوران که کمیته ای متشکل از نمایندگان انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، سازمان ملی استاندارد ایران، بانک مرکزی، وزارت صنعت معدن و تجارت، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت اقتصاد و امور دارایی، اتاق بازرگانی صنایع-معادن و کشاورزی برگزار گردیده بود و شایستگی های منتج از شاخص هایی چون رضایت مندی مشتریان، کیفیت کالا و خدمات و رعایت قیمت‌ها موفق به اخذ گواهینامه ی ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید.
کسب گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کننده به واسطه نزدیک شدن به اهداف متعالی استراتژیک شرکت طلایه در جهت مشتری مداری و به تبع آن حمایت از مصرف کنندگان بسیار ارزشمند است.
طلایه جایگاه مصرف کنندگان خود را ارج نهاده و همواره تلاشی مؤثر در جهت ارتقاء رضایت مصرف کننده نموده است و به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود همواره سعی بر آن داشته؛ ضمن رعایت حقوق مصرف کننده با حضور در همایش روز ملی مصرف کننده خود را ارزیابی نماید تا ضمن ارج نهادن به حقوق مشتریان، همگام با سازمان های مردم نهاد پاسخ مناسبی به سال‌ها اعتماد مصرف کنندگان وفادار خود ارائه دهد.
از تمامی عزیزانی که در این چند روز ما را مورد لطف و تبریکات خود قرار داده اند سپاسگزاریم.

روابط عمومی مجتمع صنعتی طلایه

جهت مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر، ابتدا برروی عکس کلیک نموده تا برروی صفحه باز شود، سپس از گوشه سمت راست بالا آیکون ضربدر را انتخاب نمائید.