آموزش

آموزش یکی از فرآیندهای لازم و ضروری جهت ارتقا سطح فنی و مهارتی افراد بوده که هدف اصلی آن ایجاد تغییر در فرد آموزش گیرنده می باشد. این تغییرات می تواند در هریک از سه دامنه دانش ، مهارت علمی و نگرش ایجاد گردد که ایجاد این تغییرات مستلزم تهیه و اجرای یک برنامه آموزشی مدون و منسجم می باشد.

مجتمع صنعتی طلایه با درک این نیاز اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مدون براساس نیاز افراد فعال در صنعت آب کشور بالخص در بخش انشعابات نموده است که از سال ۸۶ به عنوان شرکت پیشگام در این حوزه، کارگاه و سمینارهای آموزشی مختلفی را ارائه نموده است که همواره با استقبال بسیار بالایی همراه بوده است.همچنین بنا به ارائه طرح “چرخه کیفیت آب ” به منظور مدیریت بهینه مصرف آب و جلوگیری از هدررفت واقعی و ظاهری آب به عنوان یکی از معضلات اصلی صنعت آب کشور، اقدام به ارائه آموزش در سه حوزه اصلی و مهم مرتبط با انشعابات شامل آموزش استاندارد و چگونگی کیفیت لوازم وتجهیزات ، آموزش چگونگی بکارگیری از یک کیت کامل استاندارد و نیز طریقه صحیح نصب آنها نموده است.

اقدامات طلایه در خصوص آموزش

در دنیای کنونی با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، نیاز به نیروی ماهر و آشنا به فنون جدید پیش از بیش احساس می گردد. در همین رابطه آموزش یکی از فرآیندهای لازم و ضروری جهت ارتقائ سطح فنی و مهارتی کارکنان در یک سازمان بوده که هدف اصلی آن ایجاد تغییر در افراد آموزش گیرنده می باشد. این تغییرات میتواند در هر یک از سه دامنه دانش، مهارت علمی و نگرش ایجاد گردد که ایجاد این تغییرات مستلزم تهیه و اجرای یک برنامه آموزشی مدون و منسجم می باشد. به همین منظور مجتمع صنعتی طلایه با درک این نیاز اقدام به برگزاری دوره های آموزشی برنامه ریزی شده بر اساس نیاز واحد های مختلف نموده است.

این فعالیت های آموزشی شامل آموزش های بدو ورود، حین کار، آموزش های نیازسنجی شده در تقویم آموزشی سالانه و … بوده و صلاحیت کارکنان و اثربخشی دوره های آموزشی به طور مدام، توسط واحد آموزش مورد ارزیابی قرار می گیرد. جهت انجام بهتر اهداف فوق، طلایه، در سال ۹۰ اقدام به ساخت و تجهیز سالن آموزش نموده است.

این مجتمع در راستای ارتقاء دانش فنی کارشناسان و پیمانکاران ایرانی وخارجی و استفاده بهینه از لوازم انشعاب آب و فاضلاب از سال ۸۶ اقدام به برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی نموده که با استقبال بسیار خوبی همراه بوده است. طلایه به منظور اعتبار بخشی به دوره ها و کارگاه های آموزشی در سال ۱۳۸۹ در خواست نظارت سازمان فنی و حرفه ای و صدور گوهی توسط این سازمان را ارائه داد که این امر منجر به تدوین ۳ استاندارد آموزشی در سازمان فنی و حرفه ای در رابطه با روش های نصب و بهره برداری کیت های انشعاب آب و فاضلاب و عقد تفاهم نامه همکاری با این سازمان گردید.

آموزشگاه طلایه

طـلایـه یکی از مراکز آموزشی معتبر دارای مجوز از سازمان ملی استاندارد ایران و نیز سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای وزارت کار است؛ در راستای ترویج استانداردها و با هدف توسعه مهارت‌های تخصصی و حرفه‌ای مورد نیاز کارشناسان آزمایشگاه‌ها، کارشناسان استاندارد، کارشناسان شرکت‌های آبفا، مدیران و کارشناسان کنترل کیفیت و… در حوزه صنایع شیمیایی، پلیمر، مکانیک و فلز شناسی، آمـوزش هـای مورد نیاز را ارائه می نماید.
همچنین در راستای کمک به تربیت و توسعه نیروی انسانی متخصص و کارآمد در زمینه انشعابات آب و فاضلاب، اقدام به برگزاری کـارگـاه های تـخـصصی جهت آموزش مدیران، کارشناسان و پیمانکاران صنعت آب در موضوعات مختلف
از جمله: لوازم انشعاب آب، لوازم انشعاب فاضلاب، تجهیزات منهول و نیز نصب انشعابات می نماید.


کسب اطلاعات بیشتر و درخواست برگزاری دوره : ۳۲۶۷۳۹۱۰-۰۵۱