آموزشگاه طلایه

مرکز آموزشی همکار اداره استاندارد

آمـوزشـگاه طـلایـه

بـرگـزاری دوره‌هـا و کارگاه‌هـای آموزشـی

طـلایـه یکی از مراکز آموزشی معتبر دارای مجوز از سازمان ملی استاندارد ایران و نیز وزارت‌ کار “سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای” است که در راستای ترویج استانداردها و با هدف توسعه مهارت‌های تخصصی و حرفه‌ای مورد نیاز کارشناسان آزمایشگاه‌ها، کارشناسان استاندارد، کارشناسان شرکت‌های آبفا، مدیران و کارشناسان کنترل کیفیت و… در حوزه صنایع شیمیایی، پلیمر، مکانیک و فلز‌شناسی، آمـوزش‌هـای مورد نیاز را به بخش‌های دولتی و خصوصی ارائه می‌نماید.

کـارگـاه های تـخـصصی

در جهت کمک به تربیت و افزایش نیروی انسانی متخصص و کارآمد در زمینه انشعابات آب و فاضلاب، اقدام به برگزاری کارگاه‌های تخصصی جهت آموزش مدیران، کارشناسان و پیمانکاران صنعت آب در موضوعات مختلف می‌نماید.

موضوعات ارائه شده در کارگاه‌های تخصصی:

  • چرخه کیفیت انشعاب
  • لوازم انشعاب آب
  • کنتورهای آب
  • هوشمندسازی انشعابات
  • لوازم انشعاب فاضلاب
  • تجهیزات منهول
  • نصب انشعابات آب و فاضلاب
  • استانداردهای مورد استفاده در صنعت آب و فاضلاب

اقدامات طلایه در حوزه آموزش

در دنیای کنونی با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، نیاز به نیروی ماهر و آشنا به فنون جدید پیش از بیش احساس می گردد. در همین رابطه آموزش یکی از فرآیندهای لازم و ضروری جهت ارتقای سطح فنی و مهارتی کارکنان در یک سازمان بوده که هدف اصلی آن ایجاد تغییر در افراد آموزش گیرنده می‌باشد. این تغییرات می‌تواند در هر یک از سه دامنه دانش، مهارت علمی و نگرش ایجاد گردد که ایجاد این تغییرات مستلزم تهیه و اجرای یک برنامه آموزشی مدون و منسجم می‌باشد. به همین منظور مجتمع صنعتی طلایه با درک این نیاز اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی برنامه ریزی شده بر اساس نیاز واحدهای مختلف خود نموده است.

فعالیت های آموزشی طلایه

این فعالیت‌های آموزشی شامل آموزش‌های بدو ورود، حین کار، آموزش‌های نیازسنجی شده در تقویم آموزشی سالانه و … بوده و صلاحیت کارکنان و اثربخشی دوره‌های آموزشی به طور مدام، توسط واحد آموزش مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. جهت انجام بهتر اهداف فوق، طلایه، در سال ۹۰ اقدام به ساخت و تجهیز سالن آموزش نموده است.این مجتمع در راستای ارتقاء دانش فنی کارشناسان و پیمانکاران ایرانی و خارجی و استفاده بهینه از لوازم انشعاب آب و فاضلاب از سال ۸۶ اقدام به برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی نموده که با استقبال بسیار خوبی همراه بوده است.

همکاری آموزشگاه طلایه با سازمان فنی و حرفه‌‌ای
طلایه به منظور اعتبار بخشی به دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی در سال ۱۳۸۹ درخواست نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای و صدور گواهی توسط این سازمان را ارائه داد که این امر منجر به تدوین ۳ استاندارد آموزشی در سازمان فنی و حرفه‌ای در رابطه با روش‌های نصب و بهره‌برداری کیت‌های انشعاب آب و فاضلاب و عقد تفاهم نامه همکاری با این سازمان گردید.

برنامه ها و کارگاه های آموزشی‌

جدیدترین کارگاه‌ها و برنامه‌های آموزشی در همین صفحه اطلاع رسانی می‌گردد.

فرم درخواست دوره آموزشی

۰۵۱-۳۲۶۷۳۹۱۰​​

کسب اطلاعات بیشتر و درخواست برگزاری دوره