40 سال تلاش مستمر

درباره ما

مجتمع صنعتی طلایه

به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده کنتورهای آب خانگی و انواع کیت های کامل انشعاب آب و فاضلاب در ایران، با نوآوری در محصولات، پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2015، رضایت مشتریان بر اساس استاندارد ISO 10002:2018 و نیز استاندارد HSE-MS در مدیریت ایمنی و بهداشت، همواره سعی در توسعه و بهبود روش ها، ارتقای تجهیزات انشعاب آب و فاضلاب و رفع نیاز کشور در این بخش از صنعت آب را دارد.

چرا‌‌‌‌‌ طلایه؟
0
سالهای فعالیت
0
جوایز و افتخارات
0
محصولات
0
میزان اشتغال
0
ثبت اختراع
0
استاندارد

طلایه پیشرو در صنعت و فناوری دانش بنیان و نوآور همیشه یک گام جلوتر

آموزش

شرکت صنعتی طلایه به عنوان مرکز آموزشی همکار اداره استاندارد، آمادگی برای ارائه خدمات آموزشی در زمینه صنایع شیمیایی، صنایع پلیمر، مکانیک و فلزشناسی (به استثنا دوره بازرسی جوش) را برای عموم دارا می‌باشد. همچنین به منظور بهبود و ارتقا نصب صحیح و استاندارد انشعابات آب و فاضلاب، زمینه‌ای برای ارائه کارگاههای آموزشی-تخصصی (محصول محور) بصورت حضوری یا وبینار جهت کارشناسان و پیمانکاران شرکت‌های آبفا فراهم نموده است.

برگزاری کلاس‌های آموزشی
برگزاری دوره‌های آموزش استانداردها​
کارگاههای آموزشی- تخصصی ویژه مشتریان

خدمات مشاوره طلایه

مجتمع صنعتی طلایه دارای تیم مشاوره متشکل از متخصصین با سابقه، کارشناسان فنی کارآزموده و پرسنل آزمایشگاهی مجرب می باشد که انواع خدمات مشاوره ای را در زمینه الزامات و استانداردهای رایج و به روز لوازم انشعاب آب و فاضلاب، کنتورهای آب و کلیه مسائل پیرامون خرید، بهره برداری و نصب لوازم انشعاب اب و فاضلاب ارائه می دهند.

طلایه در رسانه